Zeynep Moda Evi
Biz Kimiz


Biz Kimiz

Sessizce katlanır damatlar, heyecanlı gelinlik arayışlarına. Kimi zaman mızmızlanırlar ama, her şey beyazlar içindeki güzelliğinizi görene kadardır.

Çocukluğa kadar uzanan küçücük bir hayalle başlar gelinlik düşü... Daha o zamandan başlanır gelecekteki mutlu yuvaya atılacak ilk adımda sizi masal prensesleri gibi gösterecek o büyülü kostümün tasarımına. Hayatınızın sonuna kadar size eşlik edecek kişiyi bulduğunuzdaysa daha da alevlenir hayaller. O minik fikirle başlayan hayal, adım adım dönüşür gerçeğe. İşte tam da bu aşamada en çok ihtiyaç duyacağınız fırsat, karşınızda!

Gelinliğinizin bir hayalden gerçeğe dönüştüğü noktada, tüm emeğini hiç çekinmeden yalnızca sizin için sergileyen, sizin için var gücüyle çabalayan ve her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Zeynep Moda Evi, tüm isteklerinizi değerlendirerek, hayatınızın en mutlu gününde, hayallerinizdeki kadar güzel görünmenizi sağlıyor. Uzman bir ekiple hizmet veren Zeynep Moda Evi, yılların verdiği deneyimle sizi yönlendirerek, size en çok yakışacak gelinliği ortaya çıkarıyor.

Son provada, yüzünüzdeki mutluluk ifadesini görene kadar hiç durmadan çaba gösteren Zeynep Moda Evi'nden, kusursuz hizmet almak ve hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyoruz...

Siparişinizi vermeye hazırmısınız ?